Jelgavā 28. maijā norisinājās sacensības skvošā jauniešiem un junioriem trijās vecuma grupās.
Sacensībās piedalījās visi spēcīgākie Latvijas jaunie skvošisti. Madonas skvoša klubu pārstāvēja divi sportisti U-13 grupā – deviņgadīgais Roberts Petruškevics un divpadsmitgadīgais Gusts Jekociņš.
Roberts, uzvarot visās spēlēs, godam izcīnīja 1. vietu un saņēma zelta medaļu un balvas. Roberts krāja sacensību pieredzi un pilnveidoja meistarību. Viņš ir piedalījies Igaunijas atklātajā čempionātā, Baltijas skvoša čempionātā, Latvijas čempionātā un vienmēr spējis iegūt godalgotas vietas.
Bet Gusts, kam šīs bija pirmās sacensības, izcīnīja 4. vietu.
Apsveicam un vēlam tikpat cītīgi trenēties un izspēlēt skaistas jo skaistas spēles!