21. maijā JCK „Madona" komandas trīs sportisti piedalījās kikboksa sacensībās Rīgā.
Sacensībās savu meistarību neizdevās nodemonstrēt Zanei Silmanovičai, jo neatradās pretinieces viņas svara kategorijā. Kristaps Zivtiņš (12 gadu) sacensībās piedalījās pirmo reizi un pārsteidza treneri ar savu sniegumu. Trijās cīņās Kristaps guva divas uzvaras un vienā zaudēja, izcīnot sacensībās otro vietu. Jāpiezīmē, ka pirmie divi pretinieki bija no Līvānu kikboksa kluba „Skits", kura treneris ir arī Latvijas izlases treneris Josifs Kovči. Finālcīņā Kristaps cīnījās pret boksa un kikboksa skolas „Rīga" pārstāvi, un šai cīņai mūsu audzēknim pietrūka spēka un pieredzes, lai uzvarētu. Artūrs Pupins, kā jau ierasts, priecē mūs ar savām uzvarām. Finālcīņā ar pretinieku, kurš aizmirsa iepazīties ar noteikumiem (saņēma vairākas piezīmes no tiesnešiem), Artūrs parādīja raksturu un ar meistarību uzvarēja "Rīgas kausā". Jāpiebilst, ka Artūrs jau aizvadījis 29 cīņas, gūstot 22 uzvaras, piedzīvoti 5 zaudējumi, 2 – neizšķirti. Kikboksā ir aizvadītas 16 cīņas, no tām – 11 uzvaras, 4 zaudējumi, 1 neizšķirts. MMA 10 cīņās ir 8 uzvaras, 1 neizšķirts, 1 zaudējums. Boksā – trīs cīņās gūtas uzvaras.