– Vai jūs zināt, ka šī nedēļa aizrit Madonas pilsētas svētku zīmē, un ko jūs novēlētu Madonai tās 90. dzimšanas dienā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Enija no Jāņukalna: – Tas ir ļoti jauki, ka Madona svin savu dzimšanas dienu. Man patīk, ka Madonā tiek organizēti arī citi pasākumi. Nu kaut vai tie paši tirdziņi, kuros daudz kas interesants tiek piedāvāts. Sveicot Madonu jubilejā, novēlu, lai tā pastāvētu mūžīgi!
Madoniete Ņina: – Visi svētku pasākumi šogad jau notiks Saieta laukumā. Es tam blakus dzīvoju, līdz ar to daudz ko varēšu dzirdēt un redzēt, pat neejot uz pasākumu norises vietu. Tik skaistu pilsētu kā Madona nekur citur Latvijā neesmu redzējusi. Uz šejieni pārcēlos dzīvot no Ukrainas pirms 33 gadiem. Man patīk Madona, es mīlu Madonu, te jūtos kā mājās. Madonai novēlu, lai tā attīstītos arī turpmāk!
Alīna no Dzelzavas: – Esmu par to lasījusi. Noteikti apmeklēšu tikšanos ar Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskapu-metropolītu Zbigņevu Stankeviču. Madonai novēlu priecīgus svētkus un daudz laimes 90. dzimšanas dienā!
Ludmila no Aronas pagasta: – Esmu izlasījusi „Starā" publicēto svētku programmu. Tā ir ļoti interesanta un tāda ģimeniska, bērniem būs, ko darīt, tāpat pieaugušajiem. Svētku pasākumus apmeklēsim obligāti. Lai Madona arī turpmāk ir tikpat skaista, plaukstoša, ziedoša, dzīvespriecīga!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA