Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: „lietus nodoklis”

Redakcija

Autors • 23.05.2016.

Burtu lielums

Lielu ažiotāžu sabiedrībā izraisījis SIA „Rīgas ūdens" lēmums par maksas piemērošanu nokrišņu ūdens novadīšanai kopējā kanalizācijas sistēmā. Tautā tas trāpīgi jau ir iesaukts par „lietus nodokli". – Kādas ir jūsu domas par iecerētā „lietus nodokļa" ieviešanu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Agita: – To noteikti nevajadzētu ieviest, tas ir kaut kāds „sviests". Eiropa, ja grib, lai to maksā. Arī mēs daudz ko maksājam, ko citās ES valstīs nemaksā. Tie ir lieki izdevumi, ko grūti būs samaksāt daudziem, kuri par darbu saņem ļoti minimālu samaksu.

Madoniete Aldona: – Iedzīvotājiem uzkraut vēl vienu slogu gan nevajadzētu. Jau par atkritumiem vien diviem cilvēkiem sanāk 5 eiro maksāt.

Madoniete Agneta: – Vai, kāds interesants jautājums! Droši vien savs pamats tam ir, bet pirmajā brīdī tas vairāk izklausās pēc 1. aprīļa joka. Ja vien var, būtu labi, ja Madonā tā netiktu ieviesta. Mēs tāpat, starpības koeficientu ieskaitot, par ūdeni un kanalizāciju maksājam ļoti lielu naudu. Turklāt grūti jau būs noteikt, cik daudz nokrišņu ūdens ieplūdīs kopējā sistēmā. Arī to, cik bieži līs, taču nevar prognozēt.

Maruta no Bērzaunes pagasta: – Es dzīvoju dziļi laukos, un mani tas neskars, bet es to neatbalstu. Tas ir absurds. Ja mums algas būtu tikpat lielas kā Eiropā, tad arī mēs par visu varētu maksāt kā ES.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px