Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pasaules hokeja čempionāts

Redakcija

Autors • 10.05.2016.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties pasaules hokeja čempionātu, un kādas ir jūsu domas par Latvijas hokeja izlases startu? – vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Praulienas: – Mūsējie šogad spēlē ļoti labi, vienkārši pirmdien spēlē pret Krieviju neveicās, līdzīgi kā pret Zviedriju un arī Čehiju. Bet man patīk, kā spēlē mūsējie. Tiesa, arī pārējās komandas mūsu grupā ir ieguvušas punktus. Manuprāt, mūsējie elites grupā noturēsies.

Ināra no Praulienas: – Es skatos, un pirmdien arī skatījos, kā mūsējie spēlēja pret Krieviju un zaudēja, bet, neraugoties uz to, mūsu jaunais vārtsargs Elvis Merzļikins spēlēja lieliski. Par viņu es jau biju dzirdējusi iepriekš un redzējusi, kā viņš stāv vārtos. Ar vārtsargiem mums viss ir kārtībā, bet vajadzētu vairāk uzbrucēju, kuri biežāk iemestu ripu vārtos.

Cesvainietis Raivis: – Latvijas izlase spēlē labi, pat labāk, nekā pirms čempionāta domāju. Arī pirmdien pieļāvu, ka Krievija mūsējo vārtos varētu samest pat kādas astoņas ripas. Grūti pateikt, kā būs tālāk. Visas svarīgākās spēles vēl ir priekšā. Ja veiksies un vārtsargs vārtus nosargās, savā grupā varētu izcīnīt pat 3. vietu. Bet elites grupā mums vajadzētu noturēties noteikti.

Egīls no Rīgas: – Es pasaules čempionātu hokejā skatos maz. Līdz šim nav arī sanācis noskatīties nevienu Latvijas hokeja izlases spēli.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px