6. maijā pie latviešiem Bergenā (Norvēģijā) dosies Madonas pilsētas 1. vidusskolas 5.-9. klašu koris.
Diriģentes Ijas Voiničas vadībā cits kora sastāvs jau Bergenā (Mātes dienā) viesojās pagājušajā gadā. Tagad pēc Skolēnu dziesmu un deju svētkiem to kā balvu nopelnījuši šie koristi. Skolēni tiks uzņemti latviešu ģimenēs, kas turp devušās dzīvot un strādāt. Plānots vismaz viens mūsu kolektīva koncerts. – Dziedāsim latviešu tautas dziesmas un dziesmas no 1. jūnija koncerta repertuāra, – atklāj diriģente Ija Voiniča. – Kopumā ceļā dosimies piecpadsmit cilvēku – četrpadsmit skolēnu un es.