Atzīmējot valsts ģimnāziju 20 gadu jubileju, 28. aprīlī pulksten 18 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks valsts ģimnāziju pašdarbības kolektīvu koncerts.
Uz to dosies arī Madonas Valsts ģimnāzijas pārstāvji, to vidū – skolas jauktais koris. Tā kā koncertā uzstāsies valsts ģimnāziju kopkoris, ir ierobežots dziedātāju skaits (30) no katra kolektīva. Līdz ar to no Madonas Valsts ģimnāzijas jauktā kora uz Cēsīm brauks tikai daļa dziedātāju.