20. aprīlī Siguldā notika vērienīgākās skolēnu sporta sacensības Latvijā – skolu orientēšanās kausa izcīņa, kur piedalījās 750 skolēnu no 90 skolām, tostarp Ērgļu, Lubānas vidusskolas un Vestienas pamatskolas.
Pirmajā Latvijas skolu kausa izcīņā Elīzai Madsenai no Ērgļu vidusskolas izdevās iegūt zelta medaļu, bet Anetei Strautai no Vestienas pamatskolas – sudraba medaļu.
Kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Jelgavas Spīdolas ģimnāzija. Individuālo skrējienu distances veda pa Siguldas parkiem, iekļaujot posmu speciāli izveidotā labirintā. Individuālie rezultāti tika vērtēti astoņās grupās.
Latvijas skolu orientēšanās kauss norisinājās pirmo reizi, un dalībnieku atsaucība priecēja organizatorus – Latvijas Orientēšanās federāciju, Siguldas novada pašvaldību un orientēšanās klubu "A2".