Ar izciliem panākumiem mājup no 16. Panevēžas pūtēju orķestru čempionāta atgriezies Madonas pūtēju orķestris.
Andreja Cepīša (attēlā) vadītais kolektīvs 15. aprīlī 16. Panevēžas pūtēju orķestru čempionātā piedalījās pusprofesionāļu visaugstākās grūtības pakāpes D grupā, kurā kopumā uzstājās seši kolektīvi. Apsteidzot Latvijas Zemessardzes orķestri un arī pārējos orķestrus, mūsu kolektīvs ieguva „Grand Prix". Tāpat Madonas pūtēju orķestrim tika piešķirta balva par obligātā skaņdarba labāko izpildījumu, ko pasniedza žūrijā esošais šī skaņdarba komponists Alfrēds Vitroks. Un vēl novērtēts tika kolektīva diriģents – 16. Panevēžas pūtēju orķestru čempionātā tieši Andrejs Cepītis ieguva labākā diriģenta balvu. Sveicam un lepojamies!