20. aprīlī Vidzemes koncertzālē „Cēsis" uzstāsies koklētāju ansambļi no Vidzemes un Latgales.
Koncertā „Cik sen tas bija?" skanēs skaistākie skaņdarbi no ansambļu repertuāra un apvienotā kokļu ansambļa priekšnesumi.
Koncertā piedalīsies un uz lielās skatuves vienlaikus spēlēs ap 100 koklētāju no Alūksnes, Alojas, Jaunannas, Lielvārdes, Limbažiem, Madonas, Ogres, Saulkrastiem, Sējas, Strenčiem, Špoģiem, Valkas, Valmieras un Cēsīm. Viesu statusā spēlēs arī Rīgas Kultūras un atpūtas centra „Imanta" koklētāju ansamblis „Kārta" un Cēsu Kultūras un tūrisma centra popgrupa „Hey".