No 1. līdz 3. aprīlim Madonas BJSS 2003. gadā dzimušo zēnu komanda aizvadīja noslēdzošo pirmssezonas turnīru "Daugavpils Cup 2016".
Jau aprīlī spēlējām Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā lielajā futbolā.
Turnīrā piedalījās 12 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Spēles tika aizvadītas uz pilna izmēra laukuma ar spēlētāju skaitu 11 × 11. Trijās spēļu dienās notika sešas spēles, kas, gatavojoties pirmajai lielā futbola sezonai, mūsu puišiem bija īsts fizisko spēju un rakstura pārbaudījums.
Pirmajā dienā līdzīgā spēlē ar rezultātu 0 : 2 komanda zaudēja BFC "Daugavpils" un ar 0 : 4 piekāpās iepriekšējās sezonas labākajai komandai šajā vecumā – "Super Nova Rīga". Otrajā dienā sniegums kļuva drošāks un organizētāks. Izdevās gūt pirmo punktu, nospēlējot neizšķirti (1 : 1) ar Rīgas "Dinamo", un izcīnīt uzvaru ar 2 : 0, spēlējot pret FK "Maardu Narva". Turnīra noslēguma dienā būtiskā spēlē ar Vidzemes FC, pieļaujot kļūdas gan individuāli, gan taktiski, sekoja zaudējums – 1 : 4.
Par 9.-10. vietu spēlē pret Latgales reģiona izlases komandu vispirms nonācām iedzinējos ar 0 : 1, bet turpinājumā, rodot spēkus un vēlmi noslēgt turnīru ar pozitīvām emocijām, madonieši guva trīs vārtus un izcīnīja uzvaru ar 3 : 1.
Šis turnīrs deva lielisku iespēju pārbaudīt spēkus ar elites līmeņa futbola klubiem, un šāda pieredze veicina mūsu komandas kopēju izaugsmi. Turnīrā izpaudās viss, ar ko vajadzēs saskarties jau sacensību periodā, proti – spriedze, atbildība, domāšana un koncentrēšanās uz labāko sniegumu.
Komandā spēlēja: M. Stabulnieks, A. Pērkons, R. Juhnovičs, D. Ozoliņš, M. Ciršs, T. Rudzītis, R. Ščuckis, R. Āboliņš, O. Jaunbērziņš, E. Poļaks, I. Kalniņš, D. Saliņš, R. Aizups, I. Kalniņš.