Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Fiksīši” 20. aprīlī dosies uz finālu Rīgā

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 12.04.2016.

Burtu lielums

Madonas pilsētas 1. vidusskolas 1.a klases komanda "Fiksīši" kopā ar sporta skolotāju Elitu Gusarovu un klases audzinātāju Mārīti Innus ir izvirzīta uz „Sportland pirmie soļi basketbolā" finālu, kas notiks 20. aprīlī Rīgā.

Finālsacensības norisināsies 20. aprīlī Rīgā, O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā, kur tiksies 10 labākās komandas (pa piecām no katra pusfināla). "Stars" jau rakstīja, ka 7. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā notika sacensību pirmo klašu skolēniem „Sportland pirmie soļi basketbolā" pirmais pusfināls, kur sacentās deviņas komandas. Otra pusfināla piecas skolu komandas, kas dosies uz finālu, tiks noskaidrotas Saldū.
Pirmo uzdevumu – izveidot mājasdarbu par tēmu "Basketbols – mana spēle", iekļaujot komandas nosaukumu, saukli un vēlējumu Latvijas basketbola valstsvienībai ceļā uz Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru -, izpildīja 21 skolas audzēkņi un viņu skolotāji (mājasdarbus varēs apskatīt Sportland mājas lapā).
Visiem pusfinālu un fināla dalībniekiem, arī Madonas "Fiksīšiem", balvās – basketbola ekipējums, „Sportland pirmie soļi basketbolā" T krekls un citas atbalstītāju balvas. Labākajām trim komandām – iespēja apmeklēt Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības treniņu un satikt spēlētājus, kuri gatavosies olimpiskajam kvalifikācijas turnīram. Galvenā balva 1. vietu ieguvušajai komandai – visai klasei un skolotājam ekskursija uz Liepāju, dažādas aktivitātes un ekskluzīva tikšanās ar Kristapu Porziņģi.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px