Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: transportlīdzekļa tehniskā apskate

Redakcija

Autors • 04.04.2016.

Burtu lielums

Sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv sākta parakstu vākšana, lai noteiktu, ka transportlīdzekļa tehnisko apskati vajadzētu veikt reizi divos gados, kā tas ir Norvēģijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā un citur. – Cik bieži transportlīdzekļu tehniskās apskates, jūsuprāt, būtu jāveic – katru gadu vai reizi divos gados? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Indulis no Bērzaunes: – Es šorīt par to TV titros izlasīju. Es gan, neraugoties uz izmaksām, vairāk esmu par to, lai tehniskās apskates vismaz lietotām mašīnām būtu jāveic katru gadu, ņemot vērā drošības apsvērumus.

Ingus no Dzelzavas: – Uz šo jautājumu viennozīmīgi atbildēt ir grūti. Automašīnas tehniskais stāvoklis ir atkarīgs no šofera vai īpašnieka, tā, kā viņš savu auto uzpasē. Bet principā es piekrītu šīs iniciatīvas autoriem un to atbalstu.

Sandris no Ļaudonas: – Esmu par to, lai automašīnu tehniskās apskates turpmāk vajadzētu veikt tikai reizi divos gados. Domāju, ka tas drošību neietekmēs, jo katrs šoferis jau tāpat seko savas mašīnas tehniskajam stāvoklim. Atklātie defekti jau tiek novērsti, negaidot tehniskās apskates termiņu.

Otīlija no Sarkaņiem: – Es esmu par to, lai tehniskā apskate mašīnai tiktu veikta katru gadu, un gadu es varētu droši braukt, kaut gan savai mašīnai, kas ir gana jauna, es to varētu iziet arī reizi divos gados. Tehniskās apskates termiņš būtu jānosaka, ņemot vērā, cik veca vai jauna ir mašīna.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px