No 25. līdz 27. martam Madonas pilsētas sporta centrā notika starptautiskais basketbola turnīrs U-10 (2006. g. dz. un jaunāki) un U-17 (1999. g. dz.) jauniešu komandām.
Uz turnīru bija ieradušās 9 viesu komandas, kā arī piedalījās 5 Madonas BJSS komandas. Abos laukumos tika aizvadītas 35 spēles.
U-17 vecuma grupā pēc apļa sistēmas trīs dienas sacentās 6 komandas. 1. vietu izcīnīja Jēkabpils komanda, 2. vietā – "Madona", 3. vietā – BS "Rīga"/Rīdzene 2. Turnīrā vēl piedalījās komandas no Smiltenes, Alūksnes un "Madona U-18".
U-10 vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Jēkabpils komanda, 2. vietā – Tartu Palliklubi, 3. vietā – Mārupes SC komanda. Vēl jaunākajā vecuma grupā spēlēja šādas komandas: "Madona 2007", "Rūjiena", "Ērgļi", "Madona 2006", "Alūksne".
Par veiksmīgu turnīra norisi paldies: AS "Latvijas Gāze", SIA "Unisports", Madonas BJSS , "Hotel Madona", BK "Madona" prezidentam Mārim Caunītim, kafejnīcai "Sports" un Oļegam Maļuhinam, spēlētājiem, vecākiem, tiesnešiem un līdzjutējiem.