Svētdien, 3. aprīlī, esam aicināti uz koncertu Lazdonas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
Jau dievkalpojumā piedalīsies un ar koncertprogrammu pēc dievkalpojuma uzstāsies Ķeguma jauniešu koris un Birzgales ansamblis „Tikai tā".
Ķeguma jauniešu koris ir kolektīvs, kurā jaunieši kopīgi muzicē jau trešo sezonu. Koris apvieno mērķtiecīgus, enerģiskus un dziedātgribošus cilvēkus Mairas Līdumas vadībā.
Divu gadu laikā Ķeguma jauniešu koris ir paspējis piedalīties lielākos un mazākos projektos, piemēram, VIII Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētkos, Jāņa Petera 75 gadu jubilejas lielkoncertā, Kurzemes dziedātāju svētkos Dobelē un vēl daudzos citos projektos.
Birzgales tautas nama jauniešu jauktais ansamblis „Tikai tā" savukārt šogad svinēs savu desmito gadadienu. Daļa no dziedātājiem kolektīvā ir vēl agrāk – vismaz četrus gadus, pirms radās ansambļa nosaukums. Arī šo kolektīvu vada Maira Līduma.
Ansamblis pieredzējis daudzas skates un neskaitāmus koncertus dažādos festivālos, sadziedāšanās pasākumos un baznīcās. Vienmēr uzstāšanās bijusi ar labiem panākumiem. Ir arī ārzemju pieredze, kad kopā ar kori izceļotas Polijas un Lietuvas pilsētas, koncertējot vairākās baznīcās.