Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona U-13 (2003. g. dz.) vecuma grupas izlase no 14. līdz 16. martam aizvadīja pirmo treniņu nometni Rēzeknē.
Trīs dienās futbolisti demonstrēja savas prasmes tehniski taktiskajā sagatavotībā, tika pārbaudīti vingrinājumu testos un piedalījās pārbaudes spēlēs.
Šajā sezonā Ziemeļaustrumu reģiona izlase spēlēs Latvijas Futbola federācijas organizētajā Futbola akadēmijas turnīrā, kur vienkopus tiksies labākie 2003. gadā dzimušie futbolisti no Rīgas, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Latgales un Ziemeļaustrumu reģioniem. Latvijas Futbola federācija šajā projektā vēlas apzināt talantīgākos spēlētājus no visiem Latvijas reģioniem un noteikt kandidātus Latvijas jaunatnes izlasei.
Ziemeļaustrumu reģiona izlase ir izveidota uz Madonas BJSS spēlētāju bāzes, kopumā 10 spēlētāji ir no mūsu sporta skolas, bet no citiem klubiem reģionā ir šāds skaits: Gulbenes BJSS -2, Balvu SC – 2, Lubāna – 2, Viļāni – 1.
Tātad 17 perspektīvākie reģiona spēlētāji trīs dienas uzlaboja savu sagatavotību divos treniņos ik dienu. Tie bija ļoti labi treniņa apstākļi – jaunākās paaudzes sintētiskā seguma laukums. Šīs nometnes laikā īpaša uzmanība tika pievērsta spēlētāju tehniskajai un fiziskajai sagatavotībai. Spēlētāji tika pārbaudīti sešos testa vingrinājumos, lai apkopotu būtiskāko informāciju par katru spēlētāju. No madoniešiem testu kopsummā starp trīs labākajiem iekļuva Markuss Stabulnieks, Dāvids Ozoliņš.
Lai novērtētu spēlētāju iemaņas un spēles prasmes, tika aizvadītas divas pārbaudes spēles ar Rēzeknes FA. Ārpus praktiskajām nodarbībām tika veikti grupu darbi saistībā ar lielā futbola taktiskajiem risinājumiem, spēlētāju pienākumiem katrā no pozīcijām. Ņemot vērā, ka šī būs pirmā sezona lielajā futbolā 11 × 11, būtiska būs spēlētāju disciplīna gan laukumā, gan ārpus tā. Ar spēlētājiem tika risināta diskusija par attieksmi un uzvedību gan grupā, gan individuāli.
Nometnes noslēguma dienā reģiona izlasi apmeklēja LFF Futbola akadēmijas vadītājs, bijušais Latvijas nacionālās izlases spēlētājs Aleksandrs Jeļisējevs un pozitīvi novērtēja spēlētāju kopējo meistarības līmeni. Kopumā visi spēlētāji trenējās ar lielu degsmi un pašatdevi, cenšoties pierādīt savu lietderību izlasē.
Reģionu izlašu pavasara turnīrs norisināsies no 15. līdz 17. aprīlim Staicelē.
Nometnē piedalījās: Atis Pērkons, Markuss Stabulnieks, Rihards Juhnovičs, Dāvids Ozoliņš, Ingars Kalniņš, Māris Ciršs, Rinalds Aizups, Ralfs Keišs, Tomass Rudzītis (visi Madonas BJSS), Emīls Poļaks, Oskars Jaunbērziņš (FB "Gulbene"), Daniels Saliņš, Artūrs Zušs (visi Balvu SC), Ronalds Ščuckis, Ludvigs Kuncis (Lubāna), Sandis Locāns (Viļānu SS).