Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: bankas Latvijā

Redakcija

Autors • 14.03.2016.

Burtu lielums

Vakar tiesa nolēma atzīt AS „Trasta komercbanka" par likvidējamu. – Vai, jūsuprāt, Latvijā banku nav tomēr par daudz, un vai jūs tām uzticaties? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Anna no Praulienas: – Man šķiet, ka banku Latvijā ir nedaudz par daudz. Es jau daudzus gadus uzticos Swedbank, vēl no tiem laikiem, kad tā bija Latvijas Zemes banka un vēlāk – Hansabanka.

Madoniete Aija: – Es domāju, ka Latvijā banku ir drusku par daudz. Savu iespaidu atstāj arī tas, ka ekonomiskā krīze ir visur, bet visnaudīgākie, protams, ir nerezidenti, nevis rezidenti, un tur nauda ir visāda, kā nu kuro reizi, tāpēc, rīkojoties ar šo naudu, ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai nesanāktu tā, ka legalizētu kaut ko netīru. Šajā situācijā svarīgi, ka valstij nebūs jāpiedalās tās sanācijā (vismaz es tā ceru). Tas ir pozitīvi, ka beidzot ar banku uzraudzību esam tik tālu tikuši.

Viktors no Lubānas: – Es jau daudzus gadus sadarbojos ar Swedbank, un sadarbība mani apmierina. Iespējams, ka banku varētu būt arī mazāk. Katrā ziņā tad, kad kādu banku atzīst par likvidējamu, izjūtas ir nepatīkamas.

Madonietis Ilgonis: – Tiešā veidā mani tas neskar, jo esmu Swedbank klients. Manuprāt, Latvijā banku ir par daudz, tām savā starpā ir grūti konkurēt. Savulaik bija viena Latvijas valsts banka, un visa nauda bija drošībā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px