Cīņa par medaļām un vērtīgiem ieskaišu punktiem no agra rīta līdz vēlām vakara stundām – tā varētu raksturot cīņas skrejceliņos un sektoros aizvadītajā sestdienā Rīgas Sporta manēžā.
Tur notika LSVS Pašvaldību 53. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā. Madonas novadu pārstāvēja 14 enerģijas pilni vieglatlētikas veterāni.
Šā gada LSVS Pašvaldību sporta spēļu vērtējumā vieglatlētu ziemas posma starts uzskatāms par veiksmīgu: izcīnīts 271 punkts, kas lielajā kopvērtējuma tabulā Madonas novadu ierindo 15. vietā no 32 komandām, novadu vērtējumā – 7. vietā. Izcīnītas 8 zelta medaļas: Zinaīdai Rācenājai – 3, Dacei Saulītei – 2, Mārai Rināsai, Santai Jokumai, Mārai Bārbalei – katrai pa vienai zelta medaļai; 2 sudraba medaļas – Dacei Saulītei un Aivim Fiņķim, kā arī 5 bronzas medaļas – Rutai Kozlovskai – 2, Līgai Platpīrei, Andrim Rināsam, Vilnim Birkavam – katram pa vienai.
Par sekmīgu uzskatāms arī Ilonas Pupauses, Jura Zilvera, Daiņa Āboliņa sportiskais devums. Paldies viņiem!