Madonas BJSS biatlona nodaļas audzēkņi 26. un 28. februārī piedalījās Latvijas čempionātā biatlonā, kas norisinājās Alūksnē, "Mežinieku" sporta bāzē.
Pirmajā sacensību dienā A grupā uzvarēja Ieva Pūce, Elizabetei Stangainei – 5. vieta. B grupā 2. vietā – Karīna Pitkeviča, 3. vietā – Angelina Vavilova, jauniešiem Jēkabs Putniņš – 4. vietā, Ilvars Bisenieks – 5. vietā.
C grupā 3. vietā – Uvis Akmentiņš, 6. vietā – Niks Saulītis, bet jaunietēm 6. vietā ierindojās Līva Šahno.
D grupā Lība Marta Igaune izcīnīja 1. vietu.
28. februārī iedzīšanas sacensībās nepārspēta palika Ieva Pūce A grupā, B grupā Angelinai Vavilovai – 2. vieta, Karīnai Pitkevičai – 4. vieta, Danai Naglei – 6. vieta. Jauniešiem – no 5. līdz 7. vietai attiecīgi ieņēma Ilvars Bisenieks, Jēkabs Putniņš un Armands Rancāns. C grupā Elizabetei Paurai – 4. vieta, Kima Krūmiņa no 9. vietas pirmajā dienā iedzīšanas distancē pakāpās uz 6. vietu, bet Niks Saulītis pakāpās uz 5. vietu.
Ar Latvijas čempionāta rezultātu protokolu var iepazīties vietnē www.infoski.lv sadaļā "Biatlons".