20. un 21. februārī Kuldīgā notika kārtējais Latvijas čempionāts individuālajās vieglatlētikas disciplīnās jauniešiem (U-18) un junioriem (U-20).
Arī šoreiz Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlēti pārveda mājās piecas medaļas.
Junioru grupā pa divām reizēm uz goda pjedestāla kāpa Krišjānis Beļaunieks – 60 m barjerskrējienā viņš izcīnīja 1. vietu (8,25 sek.), bet tāllēkšanā – 2. vietu (6,76 m). Reno Apinis uzvaru svinēja tāllēkšanā (6,92 m), 3. vietu ieguva augstlēkšanā (1,93 m). Vēl Krišjānis izcīnīja 10. vietu augstlēkšanā (1,80 m), bet Zane Kļaviņa – 7. vietu 2000 m (8.09,11) un 11. vietu 1000 m (3.31,65).
Jauniešu grupā bronzas godalgu kārtslēkšanā izcīnīja Rihards Juška (3,30 m) un 11. vietu – 5 kg lodes grūšanā (12,44 m). Tikai mazliet līdz godalgai pietrūka Salvim Krusietim, viņam tika 4. vieta 300 m (37,44 sek.) un 5. vieta 600 m (1.29,22). Kristīnei Briedei – 9. vieta trīssoļlēkšanā (9,89 m) un 11. vieta tāllēkšanā (4,51 m), Rasai Mailītei – 28. vieta 60 m (8,68 sek.) un 31. vieta 300 m (47,44 sek.), Dairim Mežvinskim – 14. vieta 5 kg lodes grūšanā (11,10 m) un 72. vieta 60 m (8,11sek.).