Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ES piekāpšanās Anglijas prasību priekšā

Redakcija

Autors • 23.02.2016.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par ES piekāpšanos Anglijas prasību priekšā? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Cēsīm: – Es piekrītu Anglijas viedoklim. Lielos sociālos pabalstus tomēr vispirms vajadzētu nopelnīt. Esmu viennozīmīgi par to, lai vairāk cilvēku paliktu tepat Latvijā, nevis brauktu turp un prasītu pabalstus no citu nopelnītās naudas.

Madonietis Roberts: – Lielie sociālie pabalsti, protams, vispirms būtu jānopelna. „Angļu plāns" var izrādīties daudz efektīvāks par jebkuru mūsu valsts izstrādāto plānu, lai mūsu tautieši atgrieztos savā dzimtenē. Tas varbūt vienam otram īsti nepatiks, bet, tā kā esmu liels Latvijas patriots un ne pārāk labi skatos uz tiem, kas ir aizbraukuši, es priecājos par angļu nostāju, jo vai mēs esam tie muļķi, kuri strādājot Latviju pacels, bet pēc tam daļa atgriežoties savukārt priecāsies, ka nu Latvijā var dzīvot.

Dzelzavietis Sandris: – Katram kokam ir divi gali, katram sava taisnība. Citiem vārdiem, to tā viennozīmīgi nevar vērtēt. Arī ES pastāvēšana ir apdraudēta, un ne tikai Anglijas prasību dēļ. ES ir apvienojušās pārāk daudz valstu, un katrai ir savs viedoklis.

Praulēniete Līga: – Anglijai sava daļa taisnības ir. Tas gan neapturēs izbraukšanu no mūsu valsts. Galvenais iemesls, kāpēc daudzi dodas projām, ir zemās algas un Eiropas cenas Latvijā. Es vairāk sliecos domāt, ka Anglija referendumā tomēr nobalsos par palikšanu ES.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px