Tā kā ziema ir atgriezusies, tautas slēpojums "Madona" sporta bāzē "Smeceres sils" aicina visus slēpotgribētājus doties trasē šosestdien, 20. februārī.
Sacensības organizē biedrības "Sporta klubs SportLat" komanda, sadarbojoties ar Madonas novada pašvaldību, Madonas BJSS un sporta bāzi "Smeceres sils". Sacensības vadīs SportLat apstiprināta tiesnešu kolēģija. Dalībnieku ierašanās, reģistrācija, iepazīšanās ar distanci – no pulksten 10. Bērnu distancēs slēpojumi sāksies pulksten 11.30, jauniešu grupās – pulksten 12, bet grupās, sākot no S20 un veterāniem – pulksten 12.45, vīriem 20 km distancē – pulksten 14. Ar noteikumiem var iepazīties vietnē www.sportlat.lv.