Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ritms, mūzika, enerģija, tērpi un prieks

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 16.02.2016.

Ritms, mūzika, enerģija, tērpi un prieks
Burtu lielums

To visu, apvienotu priekšnesumā, varēja vērot ikgadējā aerobikas konkursā, kas ir Madonas Valsts ģimnāzijas tradicionāls pasākums. 12. februārī Madonas pilsētas sporta centrā 2016. gada aerobikas konkurss pulcēja septiņas klašu komandas.

Pasākuma vadītāji – Kristiāns Lancmanis un Artūrs Siliņš – nebeidza vien izcelt komandu grāciju, kā arī vēlēja veiksmi.
Kā katru gadu, ikviens priekšnesums bija oriģināls, norisinājās mūzikas pavadījumā, par katru komandas uzstāšanos varēja teikt – "Man patika!". Jaunietes bija padomājušas gan par tērpiem, gan ritmiskām kustībām, sinhronu izpildījumu un arī pārsteigumiem. Kopumā – ar prieku, tomēr vērtējošiem skatieniem kustībām un ik priekšnesumam līdzi sekoja žūrija – aerobikas trenere Vēsma Vārsberga, Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta skolotāja, sporta skolotāju metodiskās apvienības vadītāja un aerobikas trenere Elita Gusarova, deju skolotājas Maija Rijniece un Jeļena Rudzīte.
Madonas Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja Lana Līcīte, jūtot līdzi ikvienai komandai, sacīja: – Ja būtu pie teikšanas, visām komandām liktu 10 punktu, tāpēc arī esmu ārpus žūrijas.
Labākais aerobikas priekšnesums – 11.b klases meitenēm – par enerģisku, ritmisku, pat spridzeklīgu un prieka pilnu priekšnesumu (pērn šīs klases komanda, kas tēloja ogļraces, ierindojās 3. vietā). Uz jautājumu par to, kā noritēja gatavošanās aerobikas konkursam, 11.b klases pārstāve Līva Frīdvalde atbildēja: – Mēs izvēlējāmies, kādu gribētu stilu, tad sameklēju atbilstošu mūziku, kur man palīdzēja Rebeka. Pēc tam sēdēju mājās, skatījos video no 80. gadiem, lai izvēlētos un iestudētu aerobikas pamatsoļus. Tā kā mēs esam daudzpusīgas – gan dejotājas, gan aktīvas sportistes, gan mūzikas skolas beidzējas, nebija grūti apgūt savu oriģinālo programmu, ar ko izcelties.
Otrajā vietā – 12.c klases sniegums "Alu cilvēki", kas bija atraktīvs arī ar īpaši piemeklētajiem tērpiem. Priekšnesums bija kā šovs, kas noderēs arī žetonu vakarā. Trešajā vietā – 10.a klases meiteņu priekšnesums, kas arī izcēlās ar savu "odziņu". Balvā bija kliņģeri, lai kompensētu uztraukumos zaudētās kalorijas, visām pārējām komandām tika atzinības raksti.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px