Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Florbolisti paliek bez uzvarām

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 09.02.2016.

Florbolisti paliek bez uzvarām
Burtu lielums

Lai arī spēles izdodas aizvadīt līdzvērtīgā cīņā, arī Latvijas florbola čempionāta 1. līgas regulārās sezonas noslēgumā FK „Madona" pēc spēļu beigu signāla pietrūkst paša galvenā – rezultāta, kas vēstītu par uzvaru.

Pirms pāris nedēļām madonieši pie sevis mājās uzņēma Centra apakšgrupas līdervienību FK „Irlava/Avant". Video no pagājušās sezonas abu komandu tikšanās, kuras laikā izcēlās kautiņš, pat nokļuva TV3 raidījumā „Overtime".
Zinot, ka šosezon Madonas novada florbolistiem problēmas sagādājuši ne tikai savas – Vidzemes – apakšgrupas pretinieki, bet arī Centra divīzijā spēlējošie, bija sagaidāms, ka cīņa (šoreiz gan iztiekot bez kautiņiem) uz Madonas sporta centra dēļiem nebūs viegla. Par to liecināja jau spēles pirmās minūtes, kurās madonieši pamanījās nonākt iedzinēju lomā. Pēc brīža irlavieši rezultātu dubultoja, taču pirmo trešdaļu, pateicoties Ata Drozdova precīzam metienam, FK „Madona" izdevās noslēgt tikai ar minimālu deficītu.
Otrās trešdaļas sākums atkal pārliecinošāks izdevās FK „Irlava/Avant", kas līdz trešdaļas vidum ieguva triju vārtu pārsvaru. Neraugoties uz to, madonieši tomēr spēja saņemties un sešu minūšu laikā rezultātu izlīdzināja (pa vienam vārtu guvumam –
Didzim Dumbergam un Sandijam Kalniņam, bet vienreiz bumbiņa ceļu vārtos atrada, atsitoties no pašu spēlētāja).
Kā jau tas ne vienreiz vien šosezon ir noticis, spēles uzvarētāju noteica trešais periods. Arī šo trešdaļu madonieši uzsāka pasīvāk un tika sodīti ar divu vārtu zaudējumu, taču līdzīgi kā iepriekš, pateicoties Sandija Kalniņa diviem gūtajiem vārtiem, spēja gūt izlīdzinājumu. Diemžēl, spēles 55. minūtē irlavieši ar tālu, taču precīzu metienu septīto reizi pārspēja madoniešu vārtsargu Arvi Kalniņu, un, kā vēlāk izrādījās, šie bija uzvaru nesošie vārti. Spēles rezultāts 6 : 7. Par labāko spēlētāju mājinieku rindās tika atzīts Sandijs Kalniņš (3 + 1).
Trešā perioda neveiksmes madoniešus turpināja vajāt arī nākamajā spēlē, kas notika izbraukumā, kur nūjas tika krustotas ar vēl vienu madoniešiem laika gaitā labi iepazītu Pierīgas komandu „Babīte". Pirmo periodu komandas noslēdza neizšķirti (vārtu guvumi – Sandijam Kalniņam un Andim Aizpurietim). Mazrezultatīvajā, taču noraidījumiem bagātajā (madoniešiem 6 sodas minūtes) otrajā trešdaļā viesi, pateicoties Sandija Kalniņa otrajiem šajā spēlē gūtajiem vārtiem, izvirzījās vadībā ar rezultātu 3 : 2. Taču šie diemžēl arī palika vienīgie madoniešu gūtie vārti spēlē. Trešajā trešdaļā apgriezienus ieslēdza „Babīte", un brīdī, kad līdz spēles pamatlaika beigām bija atlikušas 6 minūtes, rezultāts uz tablo jau liecināja, ka vadībā ar rezultātu 5 : 3 ir mājinieki. Nelīdzēja arī vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju, un tika zaudēti sestie vārti.
Spēles rezultāts 3 : 6. Par labāko spēlētāju FK „Madona" tika atzīts vārtsargs Arvis Kalniņš, kas atvairīja 27 no 33 metieniem.
Šosezon FK „Madona" ir atlikusi vairs tikai viena spēle, un tā norisināsies mājās – Madonas sporta centrā – 20. februārī pulksten 19.30. Pēdējie sezonas pretinieki būs FK „Kuldīga", kas Centra apakšgrupā ieņem pirmspēdējo vietu. Madoniešiem uzvara ir nepieciešama, nevis lai iekļūtu izslēgšanas spēļu kārtā vai arī izkļūtu no pēdējās vietas apakšgrupā (abos gadījumos vilciens jau aizgājis), bet gan lai uz kaut nelielas, tomēr pozitīvas nots noslēgtu ne pārāk veiksmīgo sezonu. Jācer, ka tas izdosies.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px