5. februārī Madonas pilsētas sporta centrā notika skolu spartakiādes sacensības basketbolā C grupā.
Uz sacensībām meiteņu konkurencē bija ieradušās tikai trīs komandas. Stiprākā komanda jaunietēm bija no Ērgļu vidusskolas. Ērgļu basketbolistes ar rezultātu 28 : 6 uzvarēja Lubānas vidusskolas jaunietes un ar 20 : 2 pieveica arī Barkavas pamatskolas jaunietes. Cīņā par 2. vietu stiprākas bija Lubānas jaunietes, kas ar rezultātu 9 : 4 uzvarēja Barkavas pamatskolas komandu.
Jauniešiem sacentās četras komandas: Kusas pamatskola, Ērgļu vidusskola, Barkavas pamatskola un Madonas pilsētas 1. vidusskola. Jau otro gadu pēc kārtas uzvara tika Barkavas pamatskolas komandai, kas ar rezultātu 36 :12 pārspēja Madonas pilsētas 1. vidusskolu, kā arī sīvā cīņā – Ērgļu vidusskolu (32 : 30) un Kusas pamatskolu (46 : 9).
Cīņā par sudraba godalgu Madonas pilsētas 1. vidusskolas jaunieši pārspēja Ērgļu vidusskolas komandu (29 : 25).
Paldies skolotājiem, spēlētājiem un uz tikšanos basketbola laukumos!