21. februārī paredzētais Madonas novada atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā sakarā ar atkusni, pavasarīgajiem laikapstākļiem un drošības apsvērumiem ir atcelts.
Par to sacensību organizatoru vārdā ziņoja Viktors Ūdris, sakot: – Pieturoties neierasti siltajam laikam, nevaram būt droši par ledus kvalitāti.