Ar ieceru īstenošanu Madona uzsākusi darbu pie Madonas deviņdesmitās jubilejas pasākumu iedzīvināšanas.
Madonas kultūras nama ļaudis vēlas apmeklēt pagastu vietas, lai uzaicinātu novada cilvēkus uz kopīgiem Madonas svētkiem jūnijā.
Iecerēts, ka šāds „dzīvais ielūgums" ar dažāda piedāvājuma Madonas kultūras kolektīvu koncertiem, izstādēm uzrunās potenciālos svētku dalībniekus. Pirmie „ielūgumi" 6. februārī pulksten 15 dosies pie skatītājiem Barkavā, savukārt pulksten 19 madonieši viesosies Degumniekos. Šai dienā uzstāsies Madonas pūtēju orķestris (diriģents Andrejs Cepītis), jauniešu vokālā grupa „The Sound Effect" (vadītāja Ilze Rijniece), jauniešu dramatiskais kolektīvs (režisore Aija Špure) un TDA „Vidzeme" (vadītājs Andris Ezeriņš).
Nākamais „ielūgums" 14. februārī ceļos uz Sarkaņu pagasta tautas namu „Kalnagravas", kur muzicēs kokļu ansamblis „Rasa" (vadītāja Inese Ābola), uzstāsies deju kolektīvs „Atvasara" (vadītāja Maija Rijniece), 1.-2. klašu tautisko deju kolektīvs (vadītāja Gunta Beķere) un mūsdienu deju grupa „Aliens" (vadītāja Ināra Cakule).