23. un 24. janvārī Madonas BJSS U-13 basketbolisti piedalījās spēlēs Rīgas Teikas vidusskolā 3. kārtas 1. posmā.
Cīnījāmies par izkļūšanu no grupas, kas spēlē par 25.-32. vietu Latvijā. Šajā vecuma grupā sacenšas 36 komandas.
Apakšgrupā izcīnījām uzvaru (47 : 28) spēlē pret A. Kraukļa VEF B komandu (E. Skuja – 20 p., R. Ostrovskis – 13 p.) un Rīga/Rīdzene B komandu (71 : 14; E. Skuja – 19 p., D. Točs – 13 p., R. Ostrovskis – 11 p., E. Priževoits – 10 p.). Otrajā dienā apakšgrupas galvenajā cīņā tika izcīnīta uzvara pār "Gulbeni" (51 : 41; E. Skuja – 27 p., R. Ostrovskis – 10 p., M. Zeltkalns – 5 p.). Otras apakšgrupas spēcīgākajai komandai – BS "Rīga"/Basketbola klase – gan zaudējām (45 : 48; E. Skuja – 20 p., R. Ostrovskis – 17 p., M. Šaicāns – 10 p.), bet tas neko neizšķīra, jo apakšgrupā izcīnītā 1. vieta dod iespēju nākamajā posmā pakāpties uz augšu un turpināt spēles grupā, kas cīnās par 17.-24. vietu.
3. kārtas 2. posms notiks 27. un 28. februārī, kur apakšgrupā spēlēsim ar BS "Rīga"/Rīdzene/Errea A, Krāslavas un Cēsu komandām. Otrajā apakšgrupā – Līvānu, Ventspils, I. Miglinieka Basketbola skolas/Ikšķiles un BS "Rīga"/Basketbola klases komanda.
Madonas BJSS U-13 un citas komandas joprojām gaida gara auguma puišus piesakāmies trenēties basketbolā.