Kopš pagājušā gada rudens dažādās Latvijas pilsētās skan koncertprogramma „No četriem novadiem austs".
Tās idejas autors ir pazīstamais mūziķis Atis Auzāns. Jaunā koncertprogramma 7. februārī pulksten 15 skanēs Madonas kultūras namā.
Izdziedot skaistākās novadiem veltītās dziesmas, Kurzemes novadu koncertos pārstāvēs Igo, Zemgali – Ieva Sutugova, Vidzemi – Ginta Krievkalna un temperamentīgo Latgali – pats Atis Auzāns. Dziesmām īpašu skanējumu piešķirs talantīgais aranžētājs Artūrs Palkevičs kopā ar pavadošo grupu.
Programmā iekļautas klausītājiem labi zināmās dziesmas: „Kur gaismeņa", „Mazā bilžu rāmītī", „Ledus sirds", „Senā dziesma" un citas. Koncertu moto ir „Ar lepnumu par Latviju!", jo pirmo reizi Latvijā notiekošajās koncerttūrēs apskaņošanai pilnībā tiks izmantots tikai Latvijā ražots aprīkojums –
mikrofoni, bungas un akustiskās sistēmas. Šis aprīkojums ne tikai izceļas ar lielisku kvalitāti, bet ir guvis nedalītu atzinību ārpus Latvijas robežām.