Lai gan līdz komponista Imanta Kalniņa 75. jubilejai vēl laika ir gana (tā apritēs 26. maijā), Liepājas Simfoniskais orķestris komponistu sveic jau tagad.
Dāvanā orķestris ikvienam piedāvā komponista jubilejas koncertprogrammu, kura pēdējās janvāra dienās izskanēs visās trīs Latvijas jaunajās koncertzālēs – Liepājas „Lielajā dzintarā" (29. janvārī), Vidzemes koncertzālē „Cēsis" (30. janvārī) un Latgales vēstniecībā „Gors" (31. janvārī).
Liepājas Simfoniskā orķestra, solista, obojista Pētera Endzeļa un diriģenta Māra Sirmā izpildījumā skanēs trīs sengaidīti komponista Imanta Kalniņa jaundarbi – Septītā simfonija, Koncerts obojai un miniatūra „Santakrusa".