Madonas pilsētas atklātajā ledus laukumā sestdien, 30. janvārī, pulksten 11 paredzēts ilggadējā HK "Madona" spēlētāja Salvja Stradiņa piemiņai veltīts hokeja turnīrs.
Cerot, ka laikapstākļi būs labvēlīgi turnīra norisei, piedalīties turnīrā uzaicinātas vairākas komandas – Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta izlase, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda (Rīga), komanda "Latvijas propāna gāze" un HK "Madona". Plānots, ka komandas piemiņas kausa izcīņā katra ar katru izspēlēs vienu spēli, noskaidrojot kausa ieguvējus.