Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Šogad – ar mainīgām sekmēm

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 19.01.2016.

Šogad – ar mainīgām sekmēm
Burtu lielums

Jauno – 2016. – gadu Madonas florbola komanda FK „Madona" sāka ar iespaidīgu uzvaru, taču jau pēc nedēļas lielisko sniegumu diemžēl nespēja atkārtot.

9. janvārī, aizvadot spēli mājās, FK „Madona" tikās ar RSU (Rīgas Stradiņa universitāti). Abu komandu, kas katra atrodas savas apakšgrupas beigās, spēlē labāki izrādījās mājinieki. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar nepārliecinošu rezultātu 3 : 3, taču spēles turpinājumā madoniešu labais sniegums un viesu īsais rezervistu soliņš neradīja šaubas par to, kurš šajā mačā gūs uzvarētāja punktus. Otrajā trešdaļā mūsu florbolisti ieguva trīs vārtu pārsvaru (8 : 5), savukārt trešajā trešdaļā, gūstot vēl deviņus vārtus un zaudējot tikai vienus, mājinieki pielika treknu punktu spēlei. Rezultāts 17 : 6.
Šajā spēlē ar pamatīgu punktu ražu atzīmējās vairāki Madonas florbolisti. Pie hat-trick tika visi pirmās maiņas spēlētāji – Renārs Vārsbergs (4 + 3), Edgars Gailums (3 + 4) un Didzis Dumbergs (3 + 1). Viņiem līdzi ar 3 vārtu guvumu turēja Sandijs Kalniņš (viņš arī šajā mačā tika atzīts par labāko mājinieku rindās). Rezultatīvi spēli aizvadīja arī Edgars Zass (2 + 0), Didzis Melderis (1 + 1) un Arvis Kreicbergs (1 + 1).
Diemžēl, savus skatītājus divas reizes pēc kārtas iepriecināt neizdevās, jo jau pēc nedēļas – 16. janvārī – madonieši nespēja tikt galā ar komandu „Saulkalne".
Pirmie vārtus ar precīzu Didža Dumberga metienu guva madonieši, taču spēles turpinājumā pretinieku vārtu atslēgšana sagādāja lielas grūtības. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 1 : 2. Otrajā periodā viesi pamazām pārsvaru pieaudzēja (2 : 4), bet trešajā nokārtoja pēdējās formalitātes. Spēles rezultāts 4 : 7. Par labāko madoniešu spēlētāju tika atzīts Didzis Dumbergs.
Ar šo zaudējumu FK „Madona" zaudē pēdējās cerības pagarināt sezonu, spēlējot 1. līgas izslēgšanas spēļu ciklā. Atlikušajās četrās šīs sezonas spēlēs FK „Madona" galvenais uzdevums būs izrāpties no pēdējās vietas apakšgrupā, kas nebūs viegli, jo pretiniekos būs Vidzemes apakšgrupas augšgala komandas. Jau šosvētdien FK „Madona" dosies uz Jelgavu, kur tiksies ar vietējo FK „JeNo-1", bet 30. janvārī Madonā cīnīsies ar pirmajā vietā esošo FK „Irlava/Avant".
Meklējot „zelta maliņu" ne pārāk veiksmīgi aizvadītās sezonas „mākonim", jāakcentē dažu FK „Madona" spēlētāju individuālais sniegums. Uz līgas rezultatīvāko spēlētāju tabulas 3. un 4. pakāpiena atrodas divi madonieši – Renārs Vārsbergs – 44 punkti (28 + 16) – un Edgars Gailums – 44 (20 + 24). 25. vietā ar 21 punktu (16 + 5) atrodas Sandijs Kalniņš.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px