Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ziema

Redakcija

Autors • 12.01.2016.

Burtu lielums

Kā jums patīk šī ziema, un vai nesen piedzīvotais sals nesagādāja īpašas rūpes? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Signe no Lubānas: – Es esmu siltummīle, tāpēc ziema man ne īpaši patīk. Nesenajā aukstajā laikā – vēl jo vairāk. Tagad, kad termometra stabiņš ir pakāpies zem -10 grādiem, vismaz pusdienlaikā var kādu loku pa pilsētu izmest.

Gaļina no Madonas: – Ļoti patīk. Nebija nekādas vainas arī aukstajam laikam. Tāpat gāju, kur vajadzēja, un tāpēc, ka ārā bija lieli mīnusi, mājās nesēdēju. Vienīgi par apkuri būs vairāk jāmaksā.

Antoņina no Barkavas: – Man ziema nepatīk. Aukstajā laikā sēdējām mājās un nekur īpaši negājām. Šodien, kad nedaudz siltāks, atbraucām uz Madonu iepirkties, bet sinoptiķi jau prognozē, ka atkal kļūšot aukstāks. Tas satrauc, jo malka dārga, un tāpat nauda aiziet zālēm. Būtu valdība tomēr vairāk parūpējusies par pensionāriem.

Sanita no Madonas: – Prieks, ka ziema līdz ar jaunā gada atnākšanu beidzot tā īsti ir sākusies. Ir gan sniedziņš, gan mīnusi. Nav, kā, piemēram, Īrijā, kur gandrīz visu laiku ir vienmuļais, pelēkais rudens. Tā ka par mums Latvijā daba ir parūpējusies, un viss ir kārtībā. Varbūt vienīgi bērniem tajā aukstajā laikā bija mazlietiņ par aukstu. Mazā meita pat vienu dienu uz skolu neaizgāja, bet vismaz tika pie vēl vienas brīvdienas.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px