Lai piedalītos Gulbenes novada atklātā čempionāta dambretē seriāla pirmajā kārtā, ceļā devās arī grupa no Madonas novada.
Pieaugušo grupā starp 16 dalībniekiem tika izspēlētas 56 partijas, no tām tikai 12 palika nenoskaidrots uzvarētājs. Kungu grupā par uzvarētāju kļuva mājinieks Dzintars Znots (12 p. no 14). Vietas labāko astoņniekā ieņēma arī dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs, saikavietis Mārtiņš Šulmanis un labākā dāmu grupā dzelzaviete Līga Skudra. Veiksmīgs arī liezēriešu Ulda Maršāna, Elmāra Krampes un Valdas Kalniņas starts.
Jauniešu cīņās mājinieku Ričardu Andrejevu pārliecinoši apsteidza Dzelzavas skolēni Guntis un Kaspars Skudras.
Čempionāta seriāla otrā kārta notiks 12. martā (100 lauc.), bet noslēdzošā – 12. novembrī (64 lauc.), kad arī notiks labāko godināšana.