Trešdien, 13. janvārī, pulksten 17 Madonas muzeja izstāžu zālēs ar Ļaudonas jauktā kora „Lai top!" koncertu tiks noslēgta izstāde, kas veltīta latviešu strēlniekiem.
Muzeja izstāžu zāļu mansardā varēja skatīt ekspozīciju par Pirmo pasaules karu un latviešu strēlniekiem. Kad pirms 100 gadiem izskanēja aicinājums „Pulcējaties zem latviešu karogiem!", tādu īstu latviešu karogu vēl nebija. Sākās mūsu strēlnieku bataljonu veidošana. Strēlnieki savā ziņā bija priekšnoteikums karogu un vēlāk Latvijas valsts dibināšanai, – apliecina izstādē eksponētie materiāli.