Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Jaunais gads jāsāk ar uzvaru

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 05.01.2016.

Jaunais gads jāsāk ar uzvaru
Burtu lielums

Pārtraukt komandas „Ogres vilki" sešu uzvaru sēriju un pašiem noslēgt gadu ar uzvaru izbraukumā neizdevās FK „Madona" florbolistiem.

„Ogres vilki" bija pirmā no Latvijas florbola čempionāta 1. līgas Centra apakšgrupas komandām, ar ko Vidzemes apakšgrupā esošajiem madoniešiem šosezon vēl būs jākrusto nūjas. Diemžēl „karstos" ogrēniešus par spīti lielākoties līdzvērtīgajai spēles gaitai pārspēt neizdevās. Pirmo periodu apņēmīgāk uzsāka viesi, cenšoties aizmirst pirms nedēļas piedzīvoto sagrāvi ar 14 : 7 pret komandu „Lielvārde 1". Komandas kapteinim Edgaram Gailumam mājinieku vārtsargu pārspējot divas reizes, madonieši pirmo periodu noslēdza ar sev labvēlīgu rezultātu 2 : 1. Otrajā periodā spēles scenārijs jau bija apgriezts, un trešdaļas sākumā ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās ogrēnieši. Didža Dumberga gūtie vārti gan ļāva pirms izšķirošās trešdaļas pārtraukumā doties ar neizšķirtu rezultātu 3 : 3.
Diemžēl lūzums (un ne par labu viesiem) notika pirmajās pāris trešā perioda minūtēs, kad mājiniekiem FK „Madona" bumbiņu no saviem vārtiem lika ķeksēt ārā trīs reizes. Kā jau tas ne vienreiz vien ir bijis, nonākot iedzinējos, spēlētāji sasparojas un cenšas mainīt spēles gaitu sev par labu. To gandrīz izdevās izdarīt, jo, divas reizes precīzu metienu izdarot Renāram Vārsbergam, kā arī pa vārtiem gūstot Edgaram Gailumam un Sandijam Kalniņam, rezultāta starpība tika sadeldēta līdz minimumam, taču ar šo minimumu ogrēniešiem pietika, un viņi svinēja uzvaru (8 : 7). Par labāko madoniešu rindās pēc spēles tika atzīts aizsargs Artūrs Keiselis.
Pavisam bēdīgi uz decembra spēlēm atskatīties gan nevar, jo FK „Madona" 12. decembrī mājas spēlē ar rezultātu 9 : 7 spēja tikt galā ar FK „Rīga". Ļoti rezultatīvi šo spēli aizvadīja Edgars Gailums (2 + 3), Renārs Vārsbergs (2 +2) un Didzis Dumbergs (3 + 0). Vērtīgākā spēlētāja balva tika madoniešu vārtu vīram Jānim Adijānam.
Noslēdzoties 2015. gadam, FK „Madona" pagaidām Vidzemes apakšgrupā ar 9 punktiem ieņem pēdējo vietu, kas ir par 4 punktiem mazāk nekā priekšpēdējā vietā esošajai „RTU/Rockets" (RTU spēlētāji aizvadījuši par vienu spēli vairāk). Lai izlīstu no bedres, madoniešiem laika (precīzāk – spēļu) vairs nav atlicis daudz. Regulārajā sezonā madoniešiem vēl gaidāmas sešas spēles. Tuvākā no tām norisināsies jau 9. janvārī pulksten 18.30 Madonas sporta centrā. Šo spēli var nodēvēt par divu pastarīšu dueli, jo FK „Madona" pretinieks būs RSU komanda, kam šosezon centra apakšgrupā ir izdevies izcīnīt tikai vienu uzvaru, līdz ar to – likumsakarīga atrašanās tabulas pēdējā vietā. Savukārt vēl pēc nedēļas – 16. janvārī – madoniešiem būs jāizcīna vēl viena svarīga cīņa savā mājas laukumā, šoreiz jau pret komandu „Saulkalne". Visi sporta draugi laipni aicināti atbalstīt mūsu komandu.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px