Pirmā semestra vērtējumi vispārizglītojošajās un interešu izglītības iestādēs ir saņemti.
Skolas bērni atviegloti uzelpo, atgūst spēkus un atpūšas. Trakais skrējiens pēc atzīmēm un gatavošanās Ziemassvētku, klases un skolas gada nogales tradicionālajiem pasākumiem ir noslēgusies.
Laba vēlējumi mācībās, jauni izaicinājumi, kas kārtējo reizi pierādīs mūsu skolēnu neatlaidību un uzdrīkstēšanos, radošumu un talantus, viņus atkal gaidīs jaunajā gadā un jaunajā semestrī, kas sāksies 2016. gada 4. janvārī.