11. un 13. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika gadskārtējais turnīrs vīriešu un jauniešu komandām basketbolā "Ziemassvētku kauss 2015", un 1. vietu tajā izcīnīja komanda "Šlāgeris".
Šogad turnīrā spēlēja astoņas komandas: "Šlāgeris", "Melnie brāļi", "Barkava", "Rūķi", "Ap 30", "Porzingas", "BK "Madona"/"Seniors", "Dīz Nats".
Komandas tika dalītas divās apakšgrupās, un jau piektdienas pievakarē tika aizvadītas četras spēles. Svētdien, 13. decembrī, komandas turpināja cīņas apakšgrupās, pusfinālspēles un arī cīņas par medaļām. Kopā aizvadītas 16 spēles. Pusfinālā iekļuva komanda "Šlāgeris", kas pārspēja komandu "Barkava" ar rezultātu 76 : 47, bet "Melnie brāļi" uzveica jauno komandu "Rūķi" – 58 : 46.
Mazajā finālā uzvarēja un bronzas godalgas ieguva "Barkava", bet lielajā finālā cīnījās "Šlāgeris" un "Melnie brāļi". Jau pirmajā puslaikā izpaudās komandas "Šlāgeris" pārākums, jo spēlētāji bija agresīvāki, ātrāki un precīzāki. Līdz mača beigām neatdodot savas pozīcijas, "Šlāgeris" godam izcīnīja zelta medaļas un čempionu kausu. Komandā "Šlāgeris" spēlēja: T. Kohanovs, E. Lazdups, O. Krūmiņš, A. Lazdups, J. Mednis, E. Bērziņš, R. Zemītis, K. Bitels, R. Eglītis.
Paldies Madonas novada domei, Madonas BJSS, Madonas pilsētas sporta centram, dalībniekiem, tiesnešiem un līdzjutējiem!