„Praulienas kausu" galda tenisā un zelta medaļu savā īpašumā ieguva Guntis Lezdiņš no Valmieras. Sudraba medaļu izcīnīja Deniss Vasiļjevs, bronzas medaļu saņēma Andrejs Rešetņikovs no Rēzeknes.
Kā jau bija vēstīts, 13. decembrī Praulienas pamatskolas sporta zālē noritēja „Praulienas kausa" izcīņa atklātajā galda tenisa turnīrā, tajā piedalījās 28 sportisti.
Galda tenisa spēlētāji ieradās gan no Madonas novada Saules-kalna, Bērzaunes, Aiviekstes, Biksēres, Praulienas, Madonas, gan no tālākām vietām – Rēzeknes, Gulbenes, Pļaviņām, Alūksnes, Balviem, Apes, Valmieras, Smiltenes.
Turnīru vadīja galvenais tiesnesis Zigmārs Gulbis no Cesvaines.
Pašam jaunākajam turnīra dalībniekam Denisam Vasiļjevam bija tikai 12 gadu, taču viņš ne vien turēja līdzi pieredzējušajiem tenisistiem, bet arī izcīnīja sudraba medaļu.
Pateicos sportistiem par lielo atsaucību un par vēlmi tikties turpmāk Praulienā, kā arī paldies par lielo ieguldījumu turnīra organizēšanā dalībniekiem Uldim Migliniekam un Jānim Svilim!