– Vai jūs atbalstāt Ziemassvētku laikā rīkotās labdarības akcijas? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Mārīte no Madonas: – Es noteikti atbalstu šādu iniciatīvu. Gandrīz katru gadu skatos labdarības akciju „Eņģeļi pār Latviju", ko LNT tiešraidē varēja vērot arī šajā svētdienā, un arī ziedoju. Es domāju, ka Ziemassvētku laiks ir tas, kad mūsu sirdis īpaši atveras labestībai.
Vivita no Ļaudonas: – Jā, es atbalstu šādas akcijas un arī svētdien televīzijā skatījos labdarības akciju „Eņģeļi pār Latviju". Arī pati iespēju robežās ziedoju – gan „Rimi", gan „Maximas" ziedojumu kastītēs, gan dzīvnieku atbalstam, tāpat paralimpiešiem utt. Varbūt arī man kādreiz būs nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Neviens jau to nevar zināt.
Gunta no Mēdzūlas: – Svētdien gan televīzijā akcijas tiešraidi neredzēju un arī citus gadus tam īpaši nesekoju, bet, ja gadās ieslēgt televizoru, paskatos. Protams, šādas labdarības akcijas vērtēju pozitīvi, it īpaši, ja palīdzība nepieciešama bērniem. Vienīgi mazliet kaitinoši ir tas, ka valsts tik maz palīdz nelaimē nonākušajiem.
Ivars no Lubānas: – Katru gadu skatos labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju" tiešraides televīzijā. Arī pats zvanu uz ziedojumu tālruni, lai atbalstītu tos, kuriem vajadzīga palīdzība. Manuprāt, iespēju robežās ir jāatbalsta tie, kas nonākuši nelaimē. Bet nevajag jau vienmēr Ziemassvētkus gaidīt.
Viedokļus apkopoja
BAIBA MIGLONE