Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: skolēnu brīvdienas

Redakcija

Autors • 15.12.2015.

Burtu lielums

Kā esat iecerējuši pavadīt skolēnu brīvdienas, kas tuvākajās dienās jau sāksies? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sintija Elīna no Sarkaņu pagasta: – Vēl dažas dienas, un brīvdienas sāksies, bet atzīmes 1. semestrī ir jau izliktas. Ar sekmēm esmu apmierināta. Tās ir uzlabojušās, jo es, apzinoties, ka Madonas Valsts ģimnāzijā jābeidz 9. klase, centos mācīties cītīgāk. Ziemassvētkus plānoju pavadīt ģimenes un draugu lokā. Ja būtu sniegs, labprāt nodarbotos ar snovbordu.

Madonietis Ralfs: – Gribētos jau tā pa īstam ziemu izbaudīt, tāpēc, ja uzsnigs sniegs, varēs papikoties, kā arī Gaiziņkalnā paslēpot. Es mācos Madonas pilsētas 1. vidusskolas
6. klasē. Sekmes 1. semestrī man ir labas.

Madonietis Anrijs: – Vislabāk man veicies sportā. Ja būtu vairāk pacenties, augstāka atzīme varētu būt matemātikā. Brīvdienās gribētos gan papikoties, gan paslēpot, bet viss būs atkarīgs no tā, vai uzsnigs. Varbūt aizbraukšu uz laukiem, lai kaut ko varētu padarīt. Ziemassvētku egli kādu nedēļu iepriekš mājās atnesam kopā ar tēti, bet Jauno gadu parasti sagaidām Rīgā.

Madoniete Evelīna: – Es mācos Madonas pilsētas 1. vidusskolas 5.a klasē. Kopumā ar sekmēm 1. semestrī esmu apmierināta, bet vairāk varēju pacensties angļu valodā. Brīvdienās droši vien aizbraukšu pie draugiem uz Gulbeni, savukārt Ziemassvētkos būšu Madonā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px