Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pussezonas finālspēles noslēgumā

HERBERTS MILLERS, sacensību vadītājs

Autors • 15.12.2015.

Pussezonas finālspēles noslēgumā
Burtu lielums

12. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā norisinājās pussezonas fināls bērnu un jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē. Sacensībās uz piekto dambretes spēles kārtu ieradās 57 dalībnieki – 19 meiteņu un 38 zēni. Katram bija jāizspēlē septiņas partijas. Meitenes spēlēja kopā ar zēniem.

U-8 vecuma grupā sacentās 14 dalībnieku (5 meitenes un 9 zēni). Meitenēm pārliecinošu uzvaru izcīnīja bērzauniete Elīna Krūmiņa (14 punktu), 2. un 3. vieta – liezērietēm Terēzei Stepiņai un Elenai Mikovičai. Zēniem 1. vieta kārtējo reizi – Degumnieku spēlētājam Aleksam Kozulim, 2. vietā – barkavietis Lauris Tomiņš, bet 3. vieta – Jurim Mikovičam no Liezēres.
U-11 grupā spēlēja 23 dalībnieki (7 meitenes un 16 zēni). Meitenēm 1. un 3. vietu izcīnīja liezērietes – Kristiāna Fridrihsone un Sintija Briede, 2. vietā – Dagnija Mažajeva no Kalsnavas pagasta. Zēniem 1. vieta tika barkavietim Aleksam Ivenkovam, 2. vietā – dzelzavietis Kaspars Skudra, bet ar 3. vietu jāsamierinās kalsnavietim Kristeram Delikatnijam.
U-16 grupā dambreti spēlēja 20 dalībnieku (7 meitenes un 13 zēnu). Meitenēm 1. un 3. vietu izcīnīja dzelzavietes – Jolanta Lūse un Šarlote Jete Ivanovska, 2. vietā – barkaviete Diāna Toča. Zēniem 1. vieta tika dzelzavietim Guntim Skudram, 2. vieta – kalsnavietim Markusam Kunickim, bet 3. vietā ierindojās bērzaunietis Reinis Ģiedris.
Sacensību noslēgumā pēc izcīnītajiem punktiem izvērtēja četras labākās kārtas no piecām. Piecās sacensību kārtās piedalījās 97 dalībnieki (33 meitenes un 64 zēni). Pussezonas finālā pēc piecu kārtu kopvērtējuma rezultāti ir apkopoti.
Jaunākajā grupā starp 11 meitenēm čempiones titulu izcīnīja bērzauniete Elīna Krūmiņa. Sudrabs un bronza – liezērietēm Terēzei Stepiņai un Elenai Mikovičai. 19 zēnu starpā par uzvarētāju kļuva Alekss Kozulis no Degumniekiem. Sudrabs – liezērietim Jurim Mikovičam, bet bronza – kalsnavietim Valteram Ozoliņam.
Vidējā grupā 12 meiteņu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja dzelzaviete Dina Jūlija Juhneviča. Sudrabs un bronza – liezērietēm Kristiānai Fridrihsonei un Sintijai Briedei. Starp 24 zēniem zelts tika dzelzavietim Kasparam Skudram, sudraba godalga – barkavietim Kristapam Vilkam, bronza – Degumnieku spēlētājam Ričardam Kramam.
Vecākajā grupā čempionātā piedalījās 10 meiteņu. Uzvarēja dzelzaviete Jolanta Lūse, 2. vieta – barkavietei Diānai Točai, 3. – Degumnieku spēlētājai Megijai Elenai Litkei. 21 zēns čempionātā cīnījās par uzvaru. Čempiona kausu izcīnīja dzelzavietis Guntis Juhnevičs, atstājot aiz sevis kalsnaviešus Markusu Kunicki un Tomasu Jāni Ozoliņu.
Pusgada uzvarētājus ar skaistiem kausiem un medaļām apbalvoja Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators Māris Gailums.
Jaunajā gadā ieplānots čempionātu turpināt.
Arī nākamgad paredzētas piecas dambretes kārtas. Gada noslēgumā uzvarētājus noteiks, vērtējot septiņus labākos posmus. Madonas novada bērnu un jauniešu čempionāta noslēgums un apbalvošana paredzēta 30. aprīlī, taču pasākumu kalendārā var būt arī izmaiņas.
Tiekamies Madonas sporta centrā 30. janvārī pulksten 10.
Priecīgus svētkus!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px