Kad tuvojas gada beigas, laiks kopā sapulcēties arī novada sporta veterāniem. Ik pēc diviem gadiem notiek arī valdes vēlēšanas.
Šoreiz viesmīlīgi telpas sporta bāzes "Smeceres sils" administratīvajā ēkā bija atvēlējis bāzes vadītājs Gunārs Ikaunieks. Pasākuma pirmajā daļā valdes līdzšinējais priekšsēdētājs Gunārs Mats sniedza pārskatu par kluba darbību – tā panākumiem un arī neveiksmēm. Veiksmīgākie izrādījās volejbolisti, dodot "lauvas tiesu" novadam komandu vērtējumā. Par veiksmīgām atzīta arī riteņbraukšana, slēpošana, vieglatlētika. Tomēr kopumā darbs tika novērtēts tikai kā apmierinošs. Nav brīnums, ka jaunās valdes sastāvā pārsvarā tika ievēlēti tieši volejbolisti, balstoties uz viņu līdzšinējiem panākumiem. Valdē uz nākamajiem diviem gadiem ievēlēti: vieglatlēte Līga Golubeva, slēpotājs Guntis Lapsa, volejbolisti Arkādijs Strods, Valentīns Rakstiņš un Gunārs Latkovskis. Jaunpienācējiem jāvēl iejusties valdes sastāvā, kur priekšsēdētājs tiks ievēlēts jau šajās dienās.
Bet novada konferences noslēgumā notika debates, pirts ar dīķa izmantošanu ielejā, jaunu biedru uzņemšanu un delegātu reģistrāciju republikas sporta veterānu konferencei Rīgā, uz kuru astoņas dienas vēlāk ceļu mēroja arī desmits novada aktīvistu. Mazās Ģildes konferenču zālē bija iespējas redzēties un tikties ar paziņām un cīņubiedriem. Pateicības un apbalvojumus saņēma godalgoto vietu ieguvēji un komandas Eiropas un pasaules čempionātos – gan volejbolisti un basketbolisti, gan vieglatlēti un dambretisti.
Un, kā jau visiem zināms, pasākuma otro daļu deju ritmos vienmēr un visur komandē mūsējie – praulēnietis Guntis Apīnis kopā ar Varakļānu dziedošās Šminiņu ģimenes galvu.
Nākamajā gadā republikas sporta veterānu finālsacensības notiks Aizkrauklē 18. un 19. jūlijā.