Titulu "Madonas novada garša 2015" saņems tikai viens no 14 uzņēmējiem, kas piedalījās šogad uzsāktajā tūrisma akcijā "Izgaršo Madonas novadu!", bet pārējie – pateicības rakstus.
Titula ieguvējs tiks paziņots 19. decembrī pulksten 11 Madonas novada uzņēmēju dienas ietvaros. Par akciju, kuras laikā tika piedāvāts nobaudīt 14 Madonas novada vietās tapušus ēdienus, dzērienus un našķus, Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas galvenā speciāliste tūrisma jautājumos Sanita Soma pastāsta: – Prieks, ka arī paši uzņēmēji piedomāja, kas ir viņu firmas produkts, īpaši to izceļot. Cilvēkus ir diezgan grūti iekustināt, bet šāda akcija būs arī nākamgad. Jau tagad viesmīlības uzņēmumi un pārtikas ražotāji var domāt par piedāvājumu "Madonas novada garšai 2016".
Lai noskaidrotu, kurš no piedāvātajiem produktiem ir cienīgs iegūt "Madonas novada garšas 2015" titulu, četru mēnešu garumā interesenti varēja produktus gan nobaudīt, gan nobalsot par sev tīkamāko. – Anketu dati liecina, ka visvairāk ir nobaudīti: "Lazdonas piensaimnieka" karsētais piens; SIA "Domu pietura" rabarberu vīns; Madonas karameļu ražotnes "Madonas cukurgailis". Titula "Madonas novada garša 2015" balsojumā līderi ir "Mārcienas muižas" restorāna "Laša fileja ar seleriju kraukšķi", SIA "Domu pietura" rabarberu vīns, "Kučuru dzirnavu" mājas torte un ZS "Līvi" tomātu zupa ar kazas sieru, – ieskatu sniedz Sanita Soma.