30. novembrī norisinājās Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Varakļānu novada apvienības bioloģijas olimpiāde.
Arī šajā pārbaudījumā labi veicies Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņiem: Krišjānim Kucinam (10.b klase) – 1. vieta, Sintijai Zepai (11.b klase) – 1. vieta, un Sintija piedalīsies arī valsts olimpiādē. Mārim Bazulim (12.b klase) – 1. vieta, un arī Māris piedalīsies valsts olimpiādē. Paula Kaufelde (12.b klase) ieguva 2. vietu, Renāte Saulīte
(12.b klase) – 3. vietu.
Audzēkņus olimpiādei sagatavoja skolotāja Līga Ragaine.