Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Ziemassvētku noformējums Madonā

Redakcija

Autors • 08.12.2015.

Burtu lielums

Vai jums patīk Ziemassvētku noformējums Madonā, un kā vērtējat Madonas pašvaldības rīkoto konkursu par skaistāko noformējumu visā novadā, paredzot balvu fondu 2500 eiro apmērā? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ilvija no Meirāniem: – Saieta laukumā ļoti skaisti ir izpušķota Ziemassvētku egle, tā ir pat skaistāka nekā Valmierā. Tas ir ļoti labi, ka tiek rīkots konkurss par skaistāko Ziemassvētku noformējumu. Jo vairāk būs izdekorētu privātmāju, uzņēmumu un iestāžu, jo vairāk izjutīsim svētku noskaņu.

Madoniete Oksana: – Noformējums man ne pārāk patīk. Piemēram, Saieta laukumā Ziemassvētku egle ir skaista, bet tā ir tāda pati kā iepriekšējos gados. Vai tiešām nevar kaut ko pamainīt? Vajadzētu arī iestādīt jaunu eglīti, lai tā izaugtu un būtu, ko rotāt arī nākamajām paaudzēm.

Madoniete Kintija: – Nav sniega, un nav arī Ziemassvētku noskaņas. No tā, ko esmu redzējusi, man vislabāk patīk izgaismotais Saieta laukums. Savukārt konkurss varētu rosināt izpausties tiem cilvēkiem, kam ir daudz radošu ideju un liela fantāzija.

Kate no Praulienas: – Viskrāšņākais Ziemassvētku noformējums Madonā ir Saieta laukumā. Droši vien, tuvojoties Ziemassvētkiem, izgaismotas tiks arī citas vietas un mājas pilsētā. Arī konkurss varētu to veicināt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px