Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Florbolistiem zaudējumi turpina krāties

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 08.12.2015.

Florbolistiem zaudējumi turpina krāties
Burtu lielums

Neveiksmes turpina vajāt florbola komandu FK „Madona", kam Latvijas florbola čempionāta 1. līgā jau četras spēles pēc kārtas nav izdevies izcīnīt uzvaru.

Nesenāko no zaudējumiem pagājušajā svētdienā sarūpēja iepriekšējās sezonas 1. līgas čempioni un arī šīs sezonas favorīti „LU/FS Masters", kas cīņu ar madoniešiem aizvadīja savās mājās – Rīgas Olimpiskajā centrā.
Savu pārākumu teju vai visās spēles komponentēs studenti demonstrēja jau no pirmajām minūtēm. Diemžēl, madonieši mājinieku piedāvātajam spēles tempam, ko papildināja ātras un precīzas piespēles, kā arī nekļūdīgi metieni pa vārtiem, līdzi netika, par ko arī tika sodīti ar sešu bezatbildes vārtu zaudējumu. Izmantota netika arī iespēja četras minūtes spēlēt skaitliskajā vairākumā.
Otrajā periodā, kā to jau varēja prognozēt, „LU/ FS Masters" florbolisti apgriezienus nometa, un spēles temps kritās. Šādā spēlē sāka atraisīties FK „Madona" spēlētāji. Jau perioda pirmajā minūtē, spēlējot vairākumā, pirmos vārtus viesu labā guva Renārs Vārsbergs, savukārt perioda otrajā pusē atvērās Didzis Dumbergs, kas, spēles sākumu ne pārāk sekmīgi aizvadot aizsarga pozīcijā, pēc pārcelšanās uz uzbrukuma līniju mājinieku vārtos bumbiņu raidīja divas reizes, kā arī izveidoja vēl vairākus labus vārtu gūšanas momentus.
Trešajā periodā studenti atkal aktivizējās un jau sākumā guva divus vārtus. Ar to pašu, pielabojot Didža Dumberga metienu, atbildēja Edgars Gailums, kā arī Māris Harunža. Diemžēl, pirmajā periodā izlieto spēles beigās sasmelt vairs neizdevās, un, zaudējot vēl trīs vārtus, madonieši cieta kārtējo sakāvi, šoreiz ar rezultātu 11 : 5.
Par labāko madoniešu rindās pēc spēles tika atzīts Didzis Dumbergs (2 + 1). Pēc šī zaudējuma 1. līgas Vidzemes apakšgrupā mūsu komanda ir noslīdējusi uz pēdējo –
septīto vietu. Nav noliedzams, ka Vidzemes apakšgrupa spēku samēra ziņā ir krietni vien spēcīgāka par Centra apakšgrupu, kurā spēlējošās komandas nekalpo par tā dēvētajiem fārmklubiem ELVI jeb Virslīgas komandām, kas 1. līgā ļauj spēļu praksi uzkrāt arī parasti augstākā līmenī spēlējošiem jaunajiem spēlētājiem. Sāpīgākais ir tas, ka, atskaitot divas spēles (viena no tām bija pagājušās svētdienas mačs pret „LU/FS Masters"), madonieši ir spējuši līdzvērtīgā cīņā aizvadīt visas spēles, zaudējot tikai ar vienu vai divu vārtu starpību. Jācer, ka sportiskās veiksmes un panākumu svaru kauss vēl šajā gadā pārsvērsies arī FK „Madona" komandas pusē un būs iemesls mūsu komandu, kas vēl ir tikai sava attīstības ceļa sākumposmā, biežāk apsveikt ar uzvarām.
Pēdējo mājas spēli šajā gadā FK „Madona" aizvadīs 12. decembrī pulksten 18.30 Madonas sporta centrā. Pēc tam sekos divi izbraukumi: viens būs uz spēli ar komandu „Lielvārde/Fans", bet otrs – ar komandu FK „Ogres Vilki". Spēle pret ogrēniešiem ievadīs regulārās sezonas pēdējo spēļu ciklu, kad abu apakšgrupu komandas tiksies savā starpā. Iespējams, tieši šo spēļu rezultāti sniegs objektīvu ieskatu tajā, kur īsti pēc spēku samēra ir ierindojamas abu apakšgrupu komandas.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px