Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Premjeres atkāpšanās no amata

Redakcija

Autors • 07.12.2015.

Burtu lielums

Vakar pēc iepriekš neplānotas tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni premjere Laimdota Straujuma paziņoja par atkāpšanos no amata. – Kādas ir jūsu domas par šādu premjeres soli? – vakarrīt jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Veronika: – To, ka premjere atkāpusies, uzzinu no jums. Bet tāpēc jau nekas labāks nekļūs. Es domāju, ka premjerei Laimdotai Straujumai tomēr vajadzēja turpināt strādāt. Jauno valdību vadīt vairs nevajadzētu uzticēt „Vienotībai", bet gan citas partijas pārstāvim – nu kaut vai kādam no zemniekiem.

Antons no Sauleskalna: – Tas ir jaunums, kas personīgi mani nepārsteidz. Par to daudz tika runāts, arī viņas ietekme ir mazinājusies, un gadi arī vairs nav tie, lai strādātu šajā amatā. Mums vajag jaunāku premjeru. Valdību veidot būtu jāuztic „Vienotībai", taču ne Solvitai Āboltiņai, bet gan tagadējam iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim.

Madonietis Anatolijs: – Tādas runas bija jau labu laiku. Premjeres darbu vērtēju kā viduvēju. Saeimā ievēlētajām partijām kaut kā ietekmes sfēras ir jāsadala un jāveido jauna koalīcija, jādomā par kaut ko citādāku.

Alevtina no Mārcienas: – Valdība premjeres Laimdotas Straujumas vadībā strādāja normāli, un, manuprāt, viņa varēja turpināt pildīt premjeres pienākumus. Kā sieviete premjeres amatā man viņa simpatizē.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px