VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgā šosezon visveiksmīgāk 1. apli iesākusi tieši 1. divīzijas U-17 (1999. g. dz.) jauniešu komanda.
Pērn mēs izcīnījām 7. vietu gan regulārajā čempionātā, gan finālturnīrā, bet šogad 28 komandu konkurencē Latvijas mērogā jau tēmējam augstāk. Komanda pēc aizvadītajām 8 spēlēm 11 komandu augstākās sabiedrības konkurencē tabulā ar 6 uzvarām un 2 zaudējumiem izskatās ļoti iepriecinoši. Pēc zaudējumiem izbraukumos čempioniem Valmiera/ORDO un Jelgavas komandai izcīnītas 2 skaistas uzvaras.
15. novembrī Madonā gūta uzvara pār BS "Rīga"/Rīdzene ar rezultātu 81 : 66 (L. Lazdiņš – 26 p. un 10 izcīnītas bumbas, E. Pētersons – 19 p. un 24 izcīnītas bumbas, R. Brants – 18 p. un 2 pārtvertas bumbas, N. Skripka – 14 p. un 4 rezultatīvas piespēles).
28. novembrī viesos smagā pakaļdzīšanās spēlē svinēta uzvara pār BS "Rīga"/Jugla komandu ar rezultātu 75 : 63 (E. Pētersons – 29 p. un 22 atlecošās bumbas, L. Lazdiņš – 13 p., 11 bumbas un 2 bloki, R. Brants – 12 p. un 6 pārtvertas bumbas, N. Skripka –
12 p. un 6 rezultatīvas piespēles, K. Ķe-veris – 7 p. un 5 pārtvertas bumbas).
Nākamā svarīgā spēle Madonas pilsētas sporta centrā paredzēta 6. decembrī pulksten 16.30. Uz šo spēli vēlētos lielu līdzjutēju, radu un draugu atbalstu. Pēdējā 1. apļa spēle notiks 9. decembrī Rīgā pret BS "Rīga"/DSN/"Sporta bode".
Spēlējam šādu komandu konkurencē: BS "Rīga", Valmiera/ORDO, Jelgava, BS "Rīga"/Rīdzene, BS "Rīga"/Jugla, BS "Rīga"/DSN, BS "Ogre", "Ezerzeme"/Viļāni, Liepāja, Jūrmala. Ir patiess prieks un lepnums par komandas puišiem.
Ceru uz veiksmīgām abām 1. apļa beidzamajām spēlēm, uz labām 2. apļa spēlēm un uz augstāku vietu regulārajā čempionātā, kā pērn.