Beidzamajā novembra svētdienā Rīgā norisinājās Baltijas skvoša čempionāts jauniešiem.
Kopskaitā piedalījās 40 dalībnieku no Igaunijas un no Latvijas. Pēdējos gados nemainīgi dominē Igaunijas spēlētāji. Ir jāuzteic arī Jelgavas, Pļaviņu jaunieši, kuri spēja izcīnīt godalgas.
Pēc divu gadu pārtraukuma sacensībās piedalījās arī Madonas jaunie skvoša spēlētāji, kuriem tās bija pirmās sacensības. Konkurējot ar Igaunijas, Latvijas jauniešiem, iesācēju grupā, kurā piedalījās 16 dalībnieku, tika izcīnīta 5. ,6. un 7. vieta.
Redzot prieku un labās emocijas jauno madoniešu sejās, iesāktais darbs tiks noteikti turpināts, apgūstot arvien jaunas iemaņas, pilnveidojoties kā personībām un iekļaujoties turpmāko sacensību ritmā.